آموزش ایین نامه رانندگی

نمونه سوالات آيين نامه با جواب سال 1401

علاقه مندان برای اینکه بتوانند با سؤالات آزمون اصلی آیین نامه آشنا شوند و در نخستین بار به موفقیت دست یابند، بهتر است آزمون آیین نامه رایگان را مطالعه کنند. یکی از عواملی که باعث عدم موفقیت شما در آزمون عملی میشود برخورد اتومبیل با هر انسان، شی یا وسیله نقلیه است که طبیعتا برخورد پر خطر محسوب میشود. با توجه به اینکه قبولی در آزمون ها شرط اصلی برای دریافت گواهینامه است و عدم قبولی شما باعث اتلاف وقت و هزینه شما می شود پیشنهاد ما استفاده از نمونه سوالات آیین نامه است. 2. وقت شناس نبودن و عدم برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به مقصد. 3. به طور مستقیم و در سمت و مسیر مجاز حرکت میکند. در چه مواقعی دریچه ترموستات سیستم خنک کننده بسته می شود؟ اگر دریچه ترموستات سیستم خنککننده بسته شود،چه اتفاقی میافتد؟ معمولا آموزشگاههای رانندگی، پس از پایان جلسههای آموزش تئوری،یک آزمون داخلی (آزمون آیین نامه مقدماتی) از شما میگیرند تا اگر نیاز باشد برایتان باز هم کلاس آموزشی گذاشته شود.

تضمین قبولی در بار اول در ازمون این نامه رانئدگی در سایت تست درایور

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

سوال ۳۱: حداکثر سرعت در جاده های اصلی برون شهری چند کیلومتر است؟

آیین نامه رانندگی

سوال ۴: چند متر بعد از تونل و پل ها سبقت آزاد است؟

پس از قبولی در این آزمون سرانجام می توانید برای آزمون عملی اقدام کنید. سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا میشوید. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

سوال ۱۲: در کدامیک از موارد زیر بایستی از رانندگی خودداری نمود؟ کدام مورد زیر علت تصادف با اتومبیل جلوئی است؟ سوال ۴: چند متر بعد از تونل و پل ها سبقت آزاد است؟ ۳ـ۴ـ دارا بودن کارگاه آموزش فنی با مساحت حداقل (۵۰) متر مربع با تجهیزات کمک آموزشی فنی و قطعات منفصله مورد نیاز، متناسب با نوع وسایل نقلیه آموزشی. 52 ـ خیابان: راه عبور و مرور در محل سکونت و فعالیت مردم که عرض آن بیش از 6 متر باشد. ماده165ـ رانندگان موتورسیکلت نباید در یک خط عبور به موازات و در کنار خودروها حرکت کنند. ماده 9ـ در صورت فوت یا محجورشدن مالک وسیله نقلیه، بر حسب مورد، نماینده قانونی وراث با ارائه گواهی تسلیم دادخواست حصر وراثت به دادگاه، و یا وصی و یا قیم مکلف است حداکثر ظرف مدت دو ماه از تاریخ فوت یا حجر به نزدیکترین واحد شمارهگذاری برای اعلام استفاده کننده مجاز از وسیله نقلیه مراجعه نماید.

سؤالات آزمون آیین نامه اصلی شامل آزمون آیین نامه فنی، سؤالات مربوط به آزمون تابلوهای رانندگی و آزمون آییننامه حق تقدم و همچنین بخشی دیگر از این سؤالات نیز از نکات مهم کتاب آییننامه است. این کار باعث میشود تا علاوه بر آشنایی با سؤالات، خود را قبل از روبهرو شدن با آزمون اصلی بهصورت جدی محک بزنید و همچنین با سؤالات پرتکرار بیشازپیش آشنا شوید. هر بار رد شدن در آزمون آیین نامه می تواند وقت و هزینه زیادی از شما بگیرد و همچنین باعث کاهش اعتماد به نفس شما شود، بنابراین بسیار مهم است که در دفعات اول موفق به قبولی در آزمون آیین نامه شوید. 4. مجوز کارخانه سازنده برای این کار کافی است. لازم نیست که مجدد همه آیین نامه را مطالعه کنید به این دلیل که پیشتر تسلط کافی بر سوالات پیدا کردهاید. در نتیجه به احتمال زیاد شما در آزمون اصلی سوالات مهم و پرتکراری را که خوانده اید خواهید دید و یا با مشابه سوالات پر تکرار رو به رو خواهید شد. آیا واقعا با دانلود بسته طلایی می توان ۱۰۰٪ تصمینی در آزمون آیین نامه اصلی قبول شد ؟ سوال ۱۷: در برخورد با یک مصدوم بیهوش، مهمترین اقدام کدام است؟

استرس نداشتن نمونه سوالات آيين نامه رانندگي پايه سوم

پایانه مسافربری در شهر، تنها در پایانه یاد شده مجاز است. به یاد داشته باشید که برخی وب سایتها مجموعه هایی را به صورت پی دی اف ارائه کردند که این مجموعه ها مربوط به سالهای گذشته است.

و بسته شدن راه عبور وسایل دیگر، مجاز است.

2. تعویض آن دل به خواه و بدون اشکال است.

8- فیلتر هوا توصیه می شود هرچند وقت یکبار تعویض گردد؟

هرچند وقت یک بار باید سیستم کنترل هدایت فرمان را بررسی کرد؟ بسیاری از هنرجویان نیاز دارند که به صورت جداگانه سوالات فنی را در اختیار داشته باشند زیرا بر سایر موارد آزمون تسلط نسبی دارند و به ترتیب میتوانند تنها با بررسی بخش فنی بر تمام بخشها تسلط پیدا کنند. و چرا هنرجویان در آن مردود میشوند؟ ما در این بسته ویژه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را برای شما تهیه کرده ایم تا قبولی شما قطعی شود.

همچنین ببینید: شخصی که در خیابان راه می رود در گذرگاه های مشخص شده حق تقدم دارد در جدول

ماده 34ـ در صورتی که گواهی نامه رانندگی مفقود شود یا از بین برود، دارنده آن میتواند درخواست صدورالمثنی نماید. اتحادیه میتواند مجوز تعطیلی موقت آموزشگاه را حداکثر به مدت یک سال صادر نماید که با درخواست مجدد برای یک سال دیگر قابل تمدید است.

سوال ۱۰: دور زدن تا چه فاصله ای از پیچ ها که میدان دید کافی ندارد ممنوع است؟ سوال ۸: تا چه فاصله ای از تقاطع ها و میادین توقف وسایل نقلیه ممنوع است؟ و بسته شدن راهعبور وسایل دیگر، مجاز است. سوال ۱۴: کدام مورد زیر از مصادیق حقوق شهروندی در حین رانندگی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =