آموزش ایین نامه رانندگی

نمونه سوالات آیین نامه تست آنلاین

از جمله ویژگی های نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که در سایت تست درایور می توانید آنها را دانلود نمایید این است که تمامی مباحث و سوالات به طور دقیق ، خلاصه ، جامع و بدون اضافه نویسی گرداوری شده است و هدف آن تنها بالا بردن سطح دانش و آمادگی شما برای شرکت در آزمون راهنمایی و رانندگی می باشد.

ویژگی بعدی آن نظم بالای آن در طرح و پسرش سوالات می باشد و شما می توانید پس از دانلود نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخ به این ویژگی پی ببرید که با چه نظم دقیقی تمامی سوالات به همراه گزینه های مربوط به آنها و همچنین پاسخ درست هر یک در این پکیج برای شما گرداوری شده است. پس از دانلود و مطالعه نمونه سوالات آیین نامه میتوانید در آزمون مقدماتی و اصلی شرکت نمایید. ۲۰- کدام مورد نمونه ای از رفتار پر خطر هنگام رانندگی است ؟ .

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

آیین نامه رانندگی

سعی کنید یک آزمون که شامل ۳۰ سوال می باشد را ابتدا خودتان و با اطلاعاتی که از قبل دارید حل کنید و پس از آن جواب هایی که داده اید را با جواب های صحیح آزمون آیین نامه اصلی ای که حل کرده اید مقایسه نمایید . پس از قبولی افسر برگه مربوط به قبولی شما در آزمون راهنمایی و رانندگی را امضا و مراحل دریافت گواهینامه شما به اتمام میرسد و از این پس می بایست منتظر باشید تا گواهینامه به درب منزل شما ارسال شود. ۳ تیر ۱۳۹۷ – در صورت قبولی در آزمون مقدماتی آیین نامه باید در آزمون اصلی آیین نامه که با حضور افسر راهنمایی و رانندگی گرفته خواهد شد حضور یابید. مطمئنا شما در صورتی که چندین دور نمونه سوالات آیین نامه را مطالعه نمایید متوجه سوالات پر تکرار خواهید شد و از این رو توجه شما به سوالات خاص بیشتر جلب خواهد شد همچنین با مطالعه چند باره آزمون آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی کل جزوه و کتاب آیین نامه را به خوبی مرور کرده و خواهید توانست آمادگی بالایی برای شرکت در آزمون نهایی کسب نمایید. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت میشود.

مطمئنا شما با دانلود رایگان نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به خوبی از پس این آزمون بر خواهید آمد. شما باید زمان بگیرید و یا از کسی بخواهید پس از مدت ۲۰ دقیقه برگه سوالات را از شما بگیرد و حتی این آزمون آیین نامه اصلی که داده اید را برای شما تصحیح کند . بدون شک در خانه استرس کمتری دارید و آزمون آزمایشی نمیتواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفتهاید و خیلی جدی آزمون ها را بررسی میکنید تا حدودی میتواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. در این وب سایت خدمات شبیه سازی آزمون آیین نامه ارائه میشود. در مرحله بعد از آزمون آیین نامه ۱۲ جلسه آموزش درون شهری برای شما در نظر گرفته میشود که می بایست آنها را به خوبی پشت سر گذارید.

پس از ۵ آزمون تسلط شما به حدی میرسد که میتوانید ا در نظر گرفتن زمان آزمونهای بعدی را پاسخ دهید. نوع اول – آزمون شبیه سازی شده: در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه سئوالات آزمون آئيننامه مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخهای صحيح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمايش مييابد، به اين ترتيب هنرجو ميتواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آنها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانستی های خود را مَحكی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام جلسهی آزمون، سوالات را با تسلط پاسخ دهد. یعنی چی آزمون آیین نامه اصلی را شبیه سازی کنیم ؟ ۱۴- حداکثر سرعت در جاده های اصلی خارج از شهر چقدر می باشد ؟ این سوال ، یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که همواره افرادی که آزمون آیین نامه اصلی دارند از ما می پرسند و از ما راهکار می خواهند برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی با بار اول . البته موردی که خیلی مهم است اینست که باید استاندارد ترین و مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی و نمونه سوالات فنی را قبل از آزمون آیین نامه اصلی بخوانید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =