آموزش ایین نامه رانندگی

آییننامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی ابلاغ شد

البته بررسی جداگانه بخش سوالات فنی دلیل خاصی دارد و آن هم عدم ارائه این سوالات در آزمون آیین نامه مقدماتی است. در هنگام تهیه نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی و رانندگی دقت داشته باشید که دو آزمون مقدمات و اصلی تفاوت هایی با هم دارند که اصلی ترین تفاوت آنها در عدم وجود سوالات بخش فنی در آزمون آیین نامه مقدماتی است. در حالی که این بخش ساده است و باید فرمولی را برای خود در نظر بگیرید و سعی کنید که این فصل را مفهومی یاد بگیرید. سعی کنید روز آزمون با کمترین حجم مباحث حفظی آماده شوید. بنابراین سعی کنید کلاس های اضافی بیشتری را با مربی عملی آموزشگاه رانندگی بگیرید تا بتوانید به تسلط لازم و کافی در رانندگی برسید و در آزمون عملی رانندگی قبول شوید . علاوه بر این که استرس در شما به شدت کاسته می شود، شما می توانید نقطه ضعف های آموزشی خود را متوجه شوید. برخی از افراد حتی بدون خواندن نمونه سوال و صرفا با خواندن کتاب آیین نامه نیز می توانند در آزمون مقدماتی قبول شوند اما ما توصیه می کنیم حتما نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و مهم ترین نکات کتاب آیین نامه رانندگی را برای این آزمون بخوانید و به راحتی در امتحان مقدماتی راهنمایی و رانندگی قبول شوید .

Apr 16, 2011 – نام کتاب : آئین نامه راهنمایی و رانندگی.

که در این صورت دیگر هیچ نیازی به خواندن کتاب آیین نامه با آن حجم زیاد و حوصله سر برش را نخواهید داشت . دقت داشته باشید که به هیچ عنوان امکان خرید گواهینامه رانندگی نیست و هر فردی که به شما قول خرید گواهینامه رانندگی را می دهد صد در صد کلاه بردار است. اینها خود سوالات آیین نامه رانندگی هستند همین ها را بخونید 100 درصد قبول هستید . این آزمون ها بر اساس نمونه سوالات آیین نامه سال های قبل آزمون آیین نامه اصلی ایرانیان طراحی می شود. ۵ ـ۲ـ در اختیار داشتن توقفگاه و محل آموزشی با وسعت مناسب با نوع و تعداد وسایل نقلیه آموزشی خارج از مناطق مسکونی بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی پلیس. با این برنامه میتوانید در 33 آزمون جدید مربوط به سال های 95 و 96 به راحتی شرکت کنید. در آزمون تئوری لازم است روی اشکال علائم راهنمایی و رانندگی تمرکز کنید. این نرم افزارها، حاوی منبع بزرگی از نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی هستند. Apr 16, 2011 – نام کتاب : آئین نامه راهنمایی و رانندگی. ما نیز تلاش کردیم تصاویری از جزوه خلاصه آیین نامه رانندگی که نکات بسیار مهمی در آنها وجود دارد را کمی پایین تر برای شما قرار دهیم.

چه تفاوتی میان آزمون شهرهای مختلف وجود دارد؟

در زیر می توانید تصاویر خلاصه نکات بسیار مهم کتاب آیین نامه که سوالات زیادی از این قسمت می آید را مشاهده نمایید. سوالات آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ پر از نکات ریز است نباید از نظر دور داشت. آزمون آیین نامه اصلی آنلاین دقیقا مشابه با ازمون ایین نامه اصلی ۱۴۰۰ از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می شود. سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا میشوید. قرار گرفته اند. همچنین امکان مرور و پاسخ به تمام 853 سئوال وجود دارد. چه تفاوتی میان آزمون شهرهای مختلف وجود دارد؟ فصل های آیین نامه به ترتیب شامل تعاریف، شماره گذاری، گواهی نامه رانندگی، معاینه و آزمایش فنی وسایل نقلیه، تجهیزات، مقررات حمل بار، تصادفات، علائم راهنمایی و رانندگی، مقررات رانندگی و مقررات مختلف می باشند. در واقع تعدادی از سوالات آزمون اصلی راهنمایی و رانندگی، مربوط به بخش فنی آیین نامه است. زمان استاندارد پاسخ گویی به سوالات آزمون آیین نامه ۲۰ دقیقه است پس بهتره از الان تمرین کنید تا در این زمان بتونید آزمون بدید این سوالات از تمام بخش های کتاب آیین نامه مانند بخش مفاهیم ،تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی بخش حق تقدم ها ، بخش فنی خودرو و …

در تصویر زیر حق تقدم وسایل نقلیه به ترتیب از راست به چپ کدام است؟ ۱- در تصویر زیر حق تقدم به ترتیب با کدام یک از وسایل نقلیه می باشد ؟ ۱-جهت اینکه حق تقدم با شماست. در راه های مسطح که دو طرف راه منتهی به کوه و پرتگاه می باشد حق تقدم با کدام وسیله است؟ ۳- حرکت از روی خطوط هاشور ر حاشیه راه ها ه معمولا کنار اتوبان ها ، آزاد راه ، بزرگراه ها تونل ها کشیده می شوند … راه حل اصلی و روش درست مطالعه نمونه سوالات ازمون ایین نامه اصلی بدین صورت است که شما باید ابتدا نمونه سوالات را بصورت شرایط آزمون، بدون توجه به پاسخ ها مطالعه نموده و در پایان آنها را با پاسخ های درست سنجه نمایید. بله اگر شما فقط بطور روزنامه وار اقدام به مطالعه سوال و جواب ها نمایید، مطالعه نمونه سوالات علاوه بر اینکه نمی تواند کمکی به آمادگی شما در آزمون اصلی داشته باشد، بلکه ذهن شما را بسیار حساس نموده و اضطراب و استرس را در زمان آزمون افزایش می دهد. لذا شما ساکن هر شهری که هستید می توانید نمونه سوالات این آزمون را مطالعه نموده و خود را برای شرکت در آن آماده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =