آموزش ایین نامه رانندگی

برنامه آیین نامه رانندگی 1400 قبولی 100٪ در آزمون

تست درایور: شما با زدن این تست های ایین نامه می توانید بعه راحتی در ایین نامه رانندگی قبول شوید

فقط کافیه این ازمونها را کامل استفاده کنید

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

برای همین موضوع تصمیم گرفته ایم تا پکیج کاملی از نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخ را در ادامه این مطلب برای شما قرار دهیم تا بتوانید به راحتی آنها را دانلود و مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. از جمله مزیت های نمونه سوالات گواهینامه پایه سومی که ما در اختیار شما رد این پست قرار داده ایم به روز بودن و همگام بودن آن با آخرین نسخه کتاب آیین نامه رانندگی می باشد و شما با دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی می توانید با خیالی آسوده نسبت به مطالعه آن اقدام نمایید. یکی از مسائلی که بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون آیین نامه با آن رو به رو هستند قدیمی بودن نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی نسبت به تغییراتی است که در کتاب آیین نامه اتفاق افتاده است.

سوالات آیین نامه اصلی مزایای بسیاری دارد اما از جمله مهمترین و صد البته بهترین مزیت های آن می توان به این اشاره کرد که صرفاً مطالعه و بررسی و مرور این آزمونها برای قبولی شما در آزمون آیین نامه اصلی کافی است و تنها مطالعه و مرور این سوالات شما را از هرگونه جزوه و یا کتاب دیگری بی نیاز می سازد شما با مطالعه این سوالات قبولی خود را در آزمون آیین نامه رانندگی حتمی می کنید ما این را تضمین می کنیم .

آیین نامه رانندگی

از این می بایست قبل از اینکه موعد آزمون شما برسد نسبت به دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه اقدام نمایید و در کنار مطالعه کتاب مربوطه تست زنی را نیز آغاز نمایید تا بتوانید با سوالان و نحوه آنها در روز آزمون نیز آشنا شوید. از طرفی با توجه به شباهتهای نزدیکی که بسیاری از تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی با یکدیگر دارند پاسخ به برخی از سؤالات سخت میشود و درصورتیکه تجربهای در آزمون آییننامه نداشته باشید بهراحتی نمیتوانید آزمون آییننامه را قبول شوید و بهآسانی با بیش از ۴ پاسخ نادرست در آزمون پذیرفته نخواهید شد بااینکه شاید بارها و بارها کتاب ۲۲۰ صفحهای آییننامه ۹۸ را مطالعه کرده باشید. پس از گذراندن آزمون مقدماتی نوبت به آزمون اصلی می رسد که در صورتی که قبل از آن شما نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی را دانلود و مطالعه کرده باشید مطمئنا از پس آزمون اصلی نیز بر خواهید آمد.

یعنی اینکه دقیقا مانند حالتی که در آموزشگاه رانندگی هستید بر روی صندلی بنشینید و برگه سوالات آیین نامه اصلی که از قبل پرینت گرفته اید را جلوی خود بگذارید . خیلی از نوجوانان برای دریافت گواهینامه رانندگی عجله دارند اما نمی دانند که چه زمانی به آموزشگاه مراجعه کنند. برای گرفتن گواهینامه راهنمایی و رانندگی شما باید سه مرحله آزمون را پشت سر بگذارید مرحله اول آزمون مقدماتی است که توسط آموزشگاه از هنرجویان گرفته می شود این آزمون نسبت به سایر آزمون ها آسان تر است مرحله دوم آزمون آیین نامه اصلی می باشد و مرحله سوم آزمون عملی شهری که توسط سرهنگ راهنمایی و رانندگی به صورت عملی گرفته می شود . فرقی نمی کند که فرد ۱۸ ساله است یا خیر و حتی فرقی هم نمی کند که به تازگی قصد گرفتن گواهینامه را دارد یا نه بلکه مهم این است که میتوان با دانلود نمونه سوالات آیین نامه با این سوالات آشنا شد تا در روز آزمون با دشواری کمتری نسبت به کسانی که از فرصت دانلود نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم غافل بوده اند آزمون را پشت سر گذارید.

از این رو شانس قبولی بیشتری هم در این آزمون از آن خود خواهید کرد. اگر تمام سئوالات داخل برنامه رو یاد بگیرید خیلی راحت نمره قبولی میگیرید. مطمئنا شما در صورتی که چندین دور نمونه سوالات آیین نامه را مطالعه نمایید متوجه سوالات پر تکرار خواهید شد و از این رو توجه شما به سوالات خاص بیشتر جلب خواهد شد همچنین با مطالعه چند باره آزمون آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی کل جزوه و کتاب آیین نامه را به خوبی مرور کرده و خواهید توانست آمادگی بالایی برای شرکت در آزمون نهایی کسب نمایید. در صورتی که قصد شرکت در کلاس های دریافت گواهینامه پایه سوم را دارید می توانید با دانلود نمونه سوالات آیین نامه با جواب نسبت به دریافت سوالات پر تکرار آزمون راهنمایی و رانندگی به همراه پاسخ آنها اقدام نمایید. خب در نتیجه به راحتی می توانید به این موضوع پی ببرید که کدام بخش ها ضعف بیشتری دارید و باید با تمرکز بیشتری سوالات و همین طور کتاب آیین نامه قسمت مربوط به آن بخش را با عمق بیشتری مطالعه نمایید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =