آموزش ایین نامه رانندگی

برنامه سوالات آيين نامه رانندگي براي ايفون

خیلی از دوستان و هنرجویان گرامی گله مند بودند که بیشتر برنامه های ازمون ایین نامه به صورت اندروید هست و کمتر برنامه ای به صو0رت ایفون وجود داره که ما بتوانیم از ان استفاده کنیم

ما در این بخش به معرفی ازمون ایین نامه سایت تست درایور می پردازیم که شما توسط این لینک می توانید با خیال راحت از ان استفاده کرده و ازمونهای خود را بدون خواندن کتاب ایین نامه بزنید و قبول شوید

اگر گوشی شما ایفون هست می توانید این لینک را کپی کرده و برای استفاده روی ان کلیک کنید

تست ایین نامه رانندگی

مطمئن باشید با استفاده از این تست های که در سایت تست درایور هست که کاملا بروز می باشند در صورت استفاده کردند قبول خواهید شد.

کسانی هم که اندروید دارند می توانند در لینک زیر این برنامه را دانلود کرده و استفاده کنند

برنامه تست ایین نامه سایت درایور

اپلیکیشن ایین نامه رانندگی سایت تست درایور برنامه ای جامع و کامل آیین نامه رانندگی است که شامل خلاصه کتاب، آزمون های آزمایشی مختلف، آموزش تصویری تابلو ها و… اگر از داوطلبان گواهینامه رانندگی هستید و احتمالا در آینده ای نزدیک آزمون آیین نامه اصلی دارید تا انتها با ما همراه باشید تا به شما کمک کنید چگونه با خواندن نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در این امتحان آیین نامه قبول شوید . ما در این مطلب می خواهیم به شما کمک کنیم با مطالعه نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی با جواب خود را برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی آماده نمایید. سوالات هر دو آزمون تا حد زیادی مشابه بوده و شما می­توانید به کمک نمونه سوالات آیین نامه رانندگی و همچنین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و فنی در آزمون­ها سربلند شوید. در این بخش با شرایط معاینه چشم برای گواهینامه رانندگی و تعدادی از نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب در خدمت شما متقاضیان عزیز هستیم. 

همچنین ببینید: شخصی که در خیابان راه می رود در گذرگاه های مشخص شده حق تقدم دارد در جدول

آیین نامه رانندگی

گروهی از متقاضیان گواهینامه در اتریش به زبان ترکی امتحان آییننامه میدادند که بنابر گزارشها دومین زبان انتخابی امتحاندهندگان در این کشور بود. به گزارش وانانیوز، گروهی از متقاضیان گواهینامه در اتریش به زبان ترکی امتحان آییننامه میدادند که بنابر گزارشها دومین زبان انتخابی امتحاندهندگان در این کشور بود. نوربرت هوفر، وزیر حمل و نقل اتریش در این باره گفت که این تصمیم برای کاهش هزینهها گرفته شده است. هزینه های گرفتن گواهی نامه این روزها بسیار زیاد شده و اکثر هنرجویان به دنبال راهی هستند که هزینهها را کاهش دهند. به گزارش الف، گرفتن گواهینامه رانندگی با توجه به هزینه های آن و سخت گیری های بجای راهنمایی و رانندگی روز به روز سخت تر شده و گواهینامه دار شدن دیگر به راحتی گذشته نیست. کنترل بر اجرایقوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در جادههای کشور دارند. ❖ آزمون های این برنامه بر اساس مطالب موجود در کتاب آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی (آخرین کتاب آیین نامه موجود) تهیه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید آموزش های مختلف آزمون توشهری مانند پارک دوبل، دور دو فرمان و..

می تواند باعث عدم موفقیت شما در آزمون های مختلف شود. سرهنگ غلامعلی شرق روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عدم برگزاری کلاس های آموزش رانندگی به دلیل وضعیت قرمز این استان در زمینه افزایش شیوع کرونا بوده است. معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، از لغو کلاسهای آموزش آییننامه و امتحانات آییننامه در یک هفته پیش رو برای مقابله با کرونا خبر داد. معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا از لغو کلاسهای آموزش آییننامه و امتحانات آییننامه در استانها و شهرستانهای قرمز در یک هفته پیش رو برای مقابله با کرونا خبر داد. ماده۷ـ مؤسس مکلف است درخواست تعطیلی موقت آموزشگاه را مشروط به اتمام دوره آموزش نظری و عملی مهارت آموزان ثبتنام شده خود به صورت کتبی به اتحادیه تسلیم نماید. هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام میکنند در گام اول باید آزمون اصلی را پشت سر بگذارند و سپس وارد پروسه آموزش رانندگی به صورت عملی شوند اما پیش از آنکه آزمون عملی بدهند نوبت به آزمون اصلی میرسد که باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذراند تا بتوانند در آزمون عملی شرکت کنند. خیلی از نوجوانان برای دریافت گواهینامه رانندگی عجله دارند اما نمی دانند که چه زمانی به آموزشگاه مراجعه کنند.

https://t.me/s/drivingir

اصلی سال 1401 تمرینی صحبت کنیم .

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. هر متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی پایه سوم، پایه دو و پایه یک و همینطور متقاضیان گواهینامه موتورسیکلت برای اخذ گواهینامه رانندگی نیاز است در آزمون آییننامه قبول شوند. برای دریافت گواهینامه باید آزمون ها و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید. حل کرده است که با ایجاد قسمت محاسبگر سن سن شما را برای دریافت گواهینامه محاسبه می کند. کافی است شما برنامه گواهینامه پلاس را یکبار برای گوشی یا تبلت خود نصب کنید و از این امکانات متنوع در هر مکان و هر زمانی که می خواهید استفاده کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم که این بخشها را به صورت جداگانه دانلود کنید. خبرگزاری آریا- در این مقاله می خواهیم از هزینه و شرایط گرفتن گواهینامه رانندگی و قبولی در امتحان آیین نامه همراه با سوالات آیین نامه رانندگی اصلی سال 99 تمرینی صحبت کنیم . خبرگزاری علم و فناوری هر شب در گزارشی با عنوان «معرفی اپلیکیشن»، به بررسی محبوب ترین و پرطرفداران ترین آپ ها می پردازیم. خبرگزاری میزان- فرمانده پلیس راهور کشور از لغو آزمون آيين نامه به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =