آموزش ایین نامه رانندگی

تست آنلاین آیین نامه رانندگی پایه سوم سال 1400

بهتر است حتماً قبل از شرکت در آزمون آییننامه، سؤالات آزمون آییننامه فنی را هم بهدقت بررسی کنید. مطمئناً درصورتیکه تمام آزمونهای آییننامه آنلاین را مطالعه نمایید متوجه سؤالات پرتکرار خواهید شد و ازاینرو توجه شما به سؤالات خاص بیشتر جلب خواهد شد همچنین با مطالعه چندباره آزمون آییننامه رایگان و آزمون آیین نامه اصلی آنلاین ویژه کل کتاب آییننامه را بهخوبی مرور کردهاید و خواهید توانست آمادگی بالایی برای شرکت در آزمون نهایی کسب کنید. مطمئناً سوال های آیین نامه اصلی ۹۹ اشتراکات زیادی با آزمونهای پیشین دارد. افراد بسیاری وجود دارند که با وجود آگاهیهای بالا و خواندن ویادگیری مطالب آیین نامه باز هم در مواجه با امتحان استرس میگیرند و توانایی پاسخگویی به سوالات را از دست میدهند اینجاست که سوالات آیین نامه اصلی و آزمونهای آزمایشی ما به کمک خواهد آمد. ما در این بسته ویژه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را برای شما تهیه کرده ایم تا قبولی شما قطعی شود. در صورت قبولی در آزمون مقدماتی آییین نامهباید در آزمون اصلی آیین نامه که با حضور افسر راهنمایی و رانندگی گرفته خواهد شد حضور یابید.

آیین نامه رانندگی

الف ـ 8 ـ کامیون بونکر: کامیونی که قسمت بار آن به صورت مخزن بسته و برای حمل انواع جامدات شکلپذیر (فله) ساخته شده است. الف ـ 9ـ کامیون مخلوطکن (میکسر): کامیونی که قسمت بار آن به صورت مخزن بسته و دارای دستگاه مخلوطکن باشد. ماده 13 ـ به همراه یک زوج پلاک، پلاک سوم وسیله نقلیه نیز به صورت برچسب از سوی راهنمایی و رانندگی یا اشخاص مورد تأیید او صادر و بر روی شیشه جلو یا عقب وسیلـه نقلیه نصب مــیگردد. در صورتیکه ظرف مدت تعیین شده، اقدامی از سوی آنها به عمل نیاید اتحادیه و پلیس حسب مورد میتواند نسبت به لغو مجوز مربوط اقدام کند. الف ـ 14 ـ وانت یک کابین: وسیلهنقلیه موتوری که اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روی یک شاسی باشد و برای حمل بار ساخته شده و مجموع وزن خودرو و ظرفیت حمل بار آن کمتر از 5/3 تن است.

این آزمون شامل سؤالات فنی هم است.

الف ـ 5 ـ کامیون سقفدار (مسقف): کامیونی که قسمت بار آن به صورت محفظه سرپوشیده ساخته شده است. ماده 14 ـ در صورت مفقودشدن و یا سرقت پلاک، شماره پلاک یادشده از فهرست پلاکهای فعال خارج و در فهرست پلاکهای سرقتی و مفقودشده قرار داده خواهد شد. هر آزمون آییننامه کتبی شامل ۳۰ سوال تستی است و در مدت زمان ۲۰ دقیقه باید به حداقل ۲۶ سوال از ۳۰ سوال پاسخ درست داد. این آزمون شامل سؤالات فنی هم است. در راههایی که بهوسیله موانع فیزیکی مسیر رفت و برگشت وسایل نقلیه از هم جدا شده است قراردادن علایم مندرج در فوق در عقب و پهلوی وسایل متوقف کافی خواهدبود. می توان نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی را پیش از آزمون آیین نامه رانندگی مرور کرد. است بهترین و راحت ترین روش ها برای قبول شدن در آزمون آیین نامه بار اول ، استفاده از آزمون آیین نامه آنلاین می باشد که با سوالات استاندارد آزمون آیین نامه را برای شما شبیه سازی کند. 21- کدام یک از تابلوهای زیر (از سمت راست) کاهش خطوط عبور میباشد؟ این جزوه شامل ۵ جلسه آموزش آیین نامه میباشد که توسط استاد شهسواری تدریس شده است .

چ ـ مینیبوس: خودروی مسافربری است که ظرفیت آن با راننده بین 16 تا 26 نفر میباشد. سلام من آزمون آیین نامه اصلی آنلاین با نمره ۲۷ قبول شدن خیلی عالی بود فکرش نمیکردم که پاس بشم ولی خداروشکر شد خیلی حس خوبیه وقتی میبینی قبول شدی من تو شهریم فقط مونده خیلی نگرانم نمیدونم چ چیزیو ازم امتحان میگیرن ؟ ب ـ پلاکی که در کشور خارجی روی وسیلهنقلیه نصب شده و پس از ورود به ایران با وجود سپری شدن مدت اعتبار آن تعویض نشده باشد. 12 ـ برگ یا برچسب معاینه فنی: گواهی انجام معاینه فنی که از سوی ستادهای معاینه فنی خودرو یا مراکز فنی مجاز صادر و برگه به درخواستکننده تحویل و برچسب به سمت راست شیشه جلو الصاق میگردد. 23 ـ تقاطع: محدودهای است که در آن دو یا چند مسیر به صورت همسطح یا غیرهمسطح با یکدیگر تلاقی میکنند. در صورت مواجه با هر علامتی در ماشین باید چه واکنشی نشان دهید. پ ـ پلاک بینالمللی که برای مسافرت با اتومبیل به خارج از کشور از سوی راهنمایی و رانندگی صادر و به اتومبیلهای پلاک داخلی داده میشود و استفاده از آن در کشور ممنوع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =