آموزش ایین نامه رانندگی

استرس نداشتن نمونه سوالات آيين نامه رانندگي پايه سوم

مشاوره رایگان برای هر امتحانی خواندن نمونه سوالات آن آزمون می تواند در آمادگی فرد تاثیر قابل توجهی داشته باشد این موضوع برای امتحان آیین نامه رانندگی نیز صادق است . مدت اعتبار کارت مدرسان در صورت استمرار شرایط مندرج در این آیین­نامه و دستورالعمل مربوط قابل تمدید است. همانطور که گفته شد , قوانین رانندگی در تمامی کشور های جهان یکیست اما باید بدانید که شرایطی از قبیل شرایط زیست محیطی و شرایط اقتصادی در بعضا باعث می شود تا قوانین رانندگی در کشور ها کمی اضافه و یا دچار تغییر شود .

بدون شک در خانه استرس کمتری دارید و آزمون آزمایشی نمیتواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفتهاید و خیلی جدی آزمون ها را بررسی میکنید تا حدودی میتواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. برای قبولی آسان تر در آزمون آیین نامه رانندگی سعی کنید قبل از امتحان آیین نامه اصلی با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی و همین طور نمونه سوالات فنی خود را برای این آزمون آیین نامه آماده کنید. شدیدا توصیه می کنیم برای قبولی در آزمون ، نمونه سوالات آیین نامه (بسته طلایی) را از همین سایت دانلود کنید و بخوانید. مهم ترین و پر تکرار ترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی را کمی جلوتر باهم بررسی می کنیم البته این نمونه سوالات امتحان آیین نامه به تنهایی برای قبولی کافی نیست و لازم است شما سوالات بیشتری را دانلود کنید و با انواع سوالات آزمون آیین نامه اصلی و امتحان مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شوید .

تست رایگان ایین نامه رانندگی سایت تست درایور

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

کارت خودرو از سوی راهنمایی و رانندگی بعد از تأیید مراتب تنظیم سنـد در دفتـرخانه اسنـاد رسـمی که بوسیـله پسـت سـفارشی یا رایـانهای به سیستم راهنمایی و رانندگی منعکس میشود، به خریدار تحویل میگردد. مقامات صلاحیت دار برای کنترلو تنظیم عبور و مرور تعیین و به کار برده میشود. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت میشود. بله بروز هستند و طبق آخرین ویرایش کتاب و سوالات اصلی تغییر می کنند.

ماده218ـ شهرداریها موظفند پیادهروهای استاندارد، هموار و ایمن با در نظر گرفتن عبور سالخوردگان و معلولان با صندلی چرخدار و یا بدون آن، در حاشیه معابر شهری ایجاد کنند و با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر، در محلهای مناسب نیز مسیر عبور دوچرخهسواران را تا حدامکان و به صورت جداگانه ایجاد نمایند. برخی از داوطلبان و متقاضیان گواهینامه رانندگی تصور می کنند شهر های مختلف سوالات متفاوتی را برای آزمون راهنمایی و رانندگی خواهند داشت این در حالی است که سبک سوالات و نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی ربطی به مکان و شهری که متقاضی در حال گرفتن گواهینامه در آن جا است ندارد .

https://www.last.fm/user/barana95

آیین نامه رانندگی

84 ـ مراکز فنی مجاز: مراکزی که به وسیله اشخاص حقیقی یا حقوقی با رعایت ضوابط و مقررات ستاد معاینه فنی وابسته به شهرداری و یا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای، حسب مورد برای انجام معاینه فنی وسایل نقلیه درون شهری و برونشهری ایجاد میگردد. شما با پاسخگویی به سوالات میتوانید تشخیص دهید که برای موفقیت صد در صدی در آزمون نیاز به سوالات بیشتری دارید یا خیر . کدام سوالات آزمون آیین نامه دشوارتر است؟ گاها پیش می آید که فردی بسیار به قوانین رانندگی مسلط است اما بار ها در این امتحان مردود می شود . همینطور قوانین رانندگی و باید ها و نباید های رانندگی در ایران را برای شما به خوبی توضیح داده است . تبصره ـ دارندگان گواهی نامه رانندگی کشورهای غیر از متعاهدین کنوانسیونهای 1968 وین (قانون الحاق ایران به کنوانسیون عبور و مرور در جادهها و کنوانسیون مربوط به علایم راهها ـ مصوب 1354ـ)، باید ترجمه معتبر گواهی نامه را همراه داشته باشند.

در حقیقت کتاب آیین نامه به شما کمک می کند تا قوانین رانندگی را بهتر بشناسید که حتی اگر روزی خارج از ایران هم بخواهید رانندگی کنید به راحتی بتوانید از پس قوانین بر بیایید . قوانین رانندگی گفته شده در کتاب را می توان برای رانندگی در کشور های دیگر مورد استفاده قرار داد ؟ برای مشاهده رایگان سوالات آیین نامه رانندگی ادامه صفحه را بخوانید .

آیین نامه راهنمایی و رانندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =