آموزش ایین نامه رانندگی

🥇تست های ایین نامه رانندگی عین سوالات 1401

تست های رایگان ایین نامه رانندگی سایت تست درایور که با خواندن این سوالات شما 100 درصد بدون ریسک قبول می شوید

شما با استفاده از این تست ها که پشتیبانی آنلاین هم دارد می توانید قبول شوید

این ازمونها عین سوالات ایین نامه 1400 می باشند

برای قبولی 100 درصد روی لینک زیر کلیک کنید. این ازمونها  به صورت رایگان می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین (تست آیین نامه 1400)

شما می توانید در تست های آین نامه رانندگی سایت تست درایور بدون ریسک قبول شوید

سوالات آيين نامه روز

الف ـ در محلهایی که پیاده رو وجود دارد از سطح سواره رو استفاده نکنند. یکی دیگر از مزایای این آموزش این است که شما در هر جایی که باشید براحتی می توانید این ویدیوی آموزشی را در در موبایل خود مشاهده کنید و به یادگیری بپردازید. 3- سبقت گرفتن از وسیله ی نقلیه ای که خود در حال سبقت گرفتن است … قطعا استفاده از این مجموعه درصد قبولی شما را بیشتر و چندین برابر خواهد کرد .

برای حفظ کنترل صحیح بر روی پدال می بایست از کفش مناسب استفاده شود. کتاب آیین نامه رانندگی کتابی است که با خواندن آن با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا میشوید همان گونه که میدانید این کتاب حجم نسبتا زیادی دارد و بسیاری از متقاضیان دریافت گواهینامه به دنبال راهی راحت تر برای یادگیری آیین نامه راهنمایی و رانندگی مانند خلاصه ی کتاب آیین نامه رانندگی میگردند. مجید می گوید : سلام – ممنون از نظر تون – ما سعی کردیم عین آزمونی که بچه ها میدن در همان لحظه بتونن جواب صحیح سوال را ببینند. بعد از گذراندن این کلاس ها و آزمون آیین نامه اصلی باید برای آزمایشات رانندگی آماده شوید. مرجع مجموعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ، آزمون های معتبری می باشد که در همین سال یعنی سال .

آیین نامه رانندگی

توجه توجه : این مجموعه کاملا جامع و متفاوت از سایر مجموعه های موجود در دیگر سایت ها می باشد. ماده 63 ـ هرگونه وسیله نقلیه موتوری غیر از موتورسیکلت باید دارای ترمزهایی باشد که به راحتی بتوان در حال راندن و در صورت لزوم آن را به کاربرد. ماده184ـ استفاده از بوقهای شیپوری، سوت بلبلی و بهطور کلی هرنوع وسیله آگاهسازی صوتی با صدای ناهنجار و غیرعادی در مناطق مسکونی و همچنین زدن بوق ممتد یا غیرضروری یا مکرر و یا زدن بوق در محلهایی که این عمل به وسیله علایم منع شده است، ممنوع است. وسیله نقلیهای که در سربالایی در حال حرکت است. در شرایط هوایی بسیار گرم سطح جاده نرم است کدامیک از موارد زیر تحت تاثیر نرمی جاده قرار می گیرند؟ پس از آن نام متقاضی توسط آموزشگاه در سیستم راهنمایی و رانندگی ثبت می شود و سپس می بایست پرونده ای برای وی در آموزشگاه تشکیل شود.

روند دریافت گواهینامه به این صورت است که شخص ابتدا به آموزشگاه رانندگی نزدیک محل زندگی خود مراجعه و درخواست ثبت نام خود را ارائه میدهد. در ابتدا باید به آموزشگاه راهنمایی و رانندگی که نزدیک به محل زندگی شما است رجوع فرمایید و بابت ثبت نام و حضور در کلاس های آموزشی آن هزینه ای را پرداخت نمایید. برای اینکه بتوانید گواهینامه پایه سوم را دریافت نمایید می بایست به یک آموزشگاه رانندگی معتبر در نزدیک محل زندگی خود رفته و نسبت به ثبت نام در آنجا اقدام کنید.

فضایی که برای این کار طراحی شده دقیقا شبیه آزمون اصلی است و شما میتوانید با پیش از آزمون بارها خود را محک بزنید. شرکت در این آزمون یکی از مسائل و مشکلاتی است که بسیاری از افرادی که به جهت دریافت گواهینامه پایه سوم اقدام نموده اند با آن رو به رو میشوند و دلیل آن این است که با سوالات به خوبی آشنایی ندارند و همین امر باعث افزایش استرس آنها در سر جلسه آزمون خواهد شد. این کار باعث میشود تا علاوه بر آشنایی با سوالات خود را قبل از رو به رو شدن با آزمون اصلی به صورت جدی محک بزنید و همچنین با سوالات پر تکرار بیش از پیش آشنا شوید.

آشنایی با تابلو های راهنمایی و رانندگی (مرحله ۲) – رایگان منبع تمامی آزمون های راهنمایی رانندگی داخل سایت کتاب . پس از آن کلاس های تئوری برگزار میشود و در انتهای کلاسها دو امتحان مقدماتی و اصلی از آنها گرفته می شود و پس از قبولی وارد مرحله آموزش درون شهری میشوند. در کل این کتاب مهم ترین بخش از مرحله گواهینامه رانندگی می باشد که می توانید به راحتی از این صفحه دانلود و دریافت کنید .

حالا میخواهیم توصیه هایی که طبق تجربه از دیگران داشته ایم برای قبولی آسان تر در امتحان آیین نامه راهنمایی رانندگی برای شما عزیزان داشته باشیم . چاره کار آزمون آیین نامه رانندگی چیست؟ عجله میتواند کار شما را خراب کند. پس از تکمیل ثبت نام می بایست تست پزشکی سلامت را نزد متخصص چشم انجام دهید و فرم تکمیل شده توسط پزشک را به آموزشگاه تحویل دهید تا کلاس های شما آغاز شود. تعدادی از مهمترین تابلوهای راهنمایی رانندگی را که در آزمون های آیین نامه رانندگی از آنها استفاده میشود را به شما معرفی کنیم این تابلو معمولا به خاطر شبیه بودن بسیاری از عزیزان را به اشتباه می اندازند و باعث رد شدن شما در آزمون های آیین نامه رانندگی می شوند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =