آموزش ایین نامه رانندگی

مرکز پژوهشها – آیین نامه راهنمایی و رانندگی

برای قبولی آسان تر در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین سعی کنید قبل از امتحان آیین نامه اصلی با دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی و همین طور نمونه سوالات فنی خود را برای این آزمون آیین نامه آماده کنید . روی هر سوال زمان کافی برای فکر کردن داشته باشید و با منطق خود و تمامی آنچه یاد گرفتید سوالات را جواب دهید و سعی کنید سوالی را بی پاسخ نگذارید حتی اگر به پاسختان شک داشته باشید.

در این کتاب به شما آموزش داده می شوید تا در حین رانندگی در تمامی شرایط بتوانید آگاهی های لازم را داشته باشید . موضوع دیگری که مطرح است اینست که سوالات امتحان آیین نامه رانندگی معمولا سوالاتی می باشد که در آزمون های مختلف آیین نامه راهنمایی و رانندگی تکرار می شوند یعنی اگر شما مهم ترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی را خوانده باشید به احتمال بسیار زیاد همان سوالات یا مشابه آن را در امتحان آیین نامه خواهید دید و به راحتی خواهید توانست به آن پاسخ صحیح بدهید . بنابراین با خیال راحت و بدون اینکه دغدغه داشتن نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی شهر خود را داشته باشید نمونه سوالات امتحان آیین نامه مهم را دانلود کنید و آن ها را بار ها بخوانید

همچنین ببینید: شخصی که در خیابان راه می رود در گذرگاه های مشخص شده حق تقدم دارد در جدول

زیادی در قبولی دارد ؟

حالا بهتر است کمی با نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی آشنا شویم . از این رو بهتر است حتما از سوالات و نمونه سوالات آیین نامه استفاده شود . حتما می دانید یکی بهترین روش ها برای قبولی آسان تر و سریع تر در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی خواندن نمونه سوالات آیین نامه می باشد . نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب را قرار است امروز باهم ببینیم و خودمان را برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی راهنمایی و رانندگی آماده کنیم . برخی از داوطلبان و متقاضیان گواهینامه رانندگی تصور می کنند شهر های مختلف سوالات متفاوتی را برای آزمون راهنمایی و رانندگی خواهند داشت این در حالی است که سبک سوالات و نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی ربطی به مکان و شهری که متقاضی در حال گرفتن گواهینامه در آن جا است ندارد . ۲- پوشیدن کفش های مناسب به هنگام رانندگی بسیار اهمیت دارد . چرا نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی تاثیر زیادی در قبولی دارد ؟ نکته ای که حائز اهمیت است اینست که هر چه بیشتر با نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی آشنا شوید شانس خود را برای قبولی در بار اول در امتحان آیین نامه بیشتر کرده اید .

همچنین ببینید: کدام گزینه درباره عبور و توقف در مسیرهای ویژه اتوبوس شرکت واحد صحیح است؟

05 – جزوه ی دستنویس تک صفحه ای پیش رو نمونه سوال قسمت فنی جهت آمادگی. برای یادگیری کامل بهتر است در ابتدا از قسمت تابلوها و علائم رانندگی اقدام کنید و سپس قسمت رانندگی در شرایط مختلف جاده ای که شامل یک جدول است را بخوانید . جهت رانندگی خوب باید از چه فاصله ای پلاک اتومبیل ها را بخوانید؟ هزینه و شرایط گرفتن گواهینامه رانندگی ( جدید )! هزینه و شرایط گرفتن گواهینامه رانندگی جدید ! اگر بخواهیم مثالی بزنیم , بهترین مثال کشور انگستان است , این کشور دارای قوانین کاملا برعکس می باشد حتی فرمان خودرو در این کشور در سمت راست بوده و شما اگر در ایران و یا در هر کشوری رانندگی می کردید به سختی می توانید رانندگی در انگلستان را یاد بگیرید . سوالاتی که اشتباه پاسخ دادید را پیدا کنید و نکته سوال را یادداشت کنید و به سراغ آزمون بعدی بروید. همین موضوع باعث می شود که به درستی سوالات آزمون را پاسخ ندهند. ۶- ترتیب کدام یک از پاسخ های زیر برای روشن کردن اتومبیل صحیح است ؟

اهمیت بیشتری دارد ؟

2- با هماهنگی شهرداری مجاز است. برخی از نمونه سوالات فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی و همین طور نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب را باهم بررسی کردیم . کدام نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی اهمیت بیشتری دارد ؟ مهم ترین و پر تکرار ترین نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی را کمی جلوتر باهم بررسی می کنیم البته این نمونه سوالات امتحان آیین نامه به تنهایی برای قبولی کافی نیست و لازم است شما سوالات بیشتری را دانلود کنید و با انواع سوالات آزمون آیین نامه اصلی و امتحان مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شوید . در حقیقت کتاب آیین نامه به شما کمک می کند تا قوانین رانندگی را بهتر بشناسید که حتی اگر روزی خارج از ایران هم بخواهید رانندگی کنید به راحتی بتوانید از پس قوانین بر بیایید . همانطور که گفته شد , قوانین رانندگی در تمامی کشور های جهان یکیست اما باید بدانید که شرایطی از قبیل شرایط زیست محیطی و شرایط اقتصادی در بعضا باعث می شود تا قوانین رانندگی در کشور ها کمی اضافه و یا دچار تغییر شود . فرمان پذیری تایر در چنین شرایطی مختل خواهد شد و بسیار خطرناک خواهد بود. 1- فرمان پذیری خودرو را کاهش میدهد و باعث ایجاد خطر میشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =