آموزش ایین نامه رانندگی

قبولی در ازمون ایین نامه رانندگی پایه سوم

قبولی در امتحان ازمون اییین نامه رانندگی خیلی راحت می باشد البته اگر از راه درست بخواهید استفاده کنید

برای قبولی در ایین نامه رانندگی می توانید راه سخت یا راه ساده امتحان کنید.

حالا راه سخت که همان خواندن کتاب ایین نامه می باشد می توانید انتخاب کنید, البته کسانی هم که بخواهند کتاب بخوانند مطمئنا عمیق تر موضوعات را درک کنند که اینم باید واقعا سواد بالای داشته باشید

راه ساده تر خواندن سوالات ایین نامه یا استفاده از تست های انلاین ایین نامه می باشد

انتخاب با شماست که بخواهید کدام را انتخاب کنید

ما این دور روشی که در بالا ذکر کردیم را به انتخاب خودتان می گذاریم و استفاده از این دو روش را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهیم که هر کدام دوست داشتید انتخاب کنید

برای دریافت کتاب ایین نامه رانندگی روی لینک زیر کلیک کرده و کتاب که به صورت فایل pdf می باشد را دانلود کنید

کتاب رایگان آیین نامه رانندگی

برا تست زدن و محک زدن خودتان روی لینک زیر کلیک کنید( پیشنهاد ما این روش می باشد)

 

سوالات ایین نامه جدید

در برخورد راه اصلی با راه فرعی تقدم عبور با وسیله ای است که… چه موقع میتوانید به صورت دنده عقب از یک خیابان فرعی به خیابان اصلی وارد شوید؟ پس از آنکه بسته را تهیه کردید بدون آنکه نیاز باشد خط به خط آیین نامه را بلد باشید میتوانید شروع به پاسخگویی به سوالات کنید بدون آنکه به پاسخ نامه نگاه کنید و در آخر پاسخنامه را بررسی کنید و اشتباهات خود را تصحیح کنید.

ما به شما کمک میکنیم به جای آنکه هزینه مازاد برای تهیه جزوات و سوالات آزمون آیین نامه صرف کنید با کمترین هزینه پکیج آموزشی کامل در اختیار شما قرار داده شود و بخشی از آزمونها به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گیرد. آیا سؤالات آییننامه امسال با سالهای گذشته تفاوت دارد؟ تغییراتی که در آزمونهای آییننامه اصلی ایجاد شده برخی از هنرجویان را دچار مشکل کرده است. همه اینها سوالاتی است که ذهن همه هنرجویان و متقاضیان دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی را به خود مشغول کرده است.

آیین نامه رانندگی

نکته دوم در مورد سوالاتی است که یک شرایط خاص را ترسیم کرده و از شما میپرسد حق تقدم با چه کسی است یا کار درست در این لحظه چیست؟ به آیین نامه بخشهایی اضافه شده مانند بخش فنی و امداد و نجات و فرهنگ رانندگی که این بخشها نیاز به در اختیار داشتن سوالات استاندارد دارد تا نمونه سوالات به هنرجویان در قبولی کمک کند و در حین مطالعه بتوانند برنامه مطالعه خود را با سبک سوالات تنظیم کنند. لازم است که تیم تخصصی سوالات نکتهدار را جدا کند و به صورت منسجم در آزمونها بگنجاند تا پس از مرور سوالات تمامی نکات یک بار مرور شود.

کافیست در آزمونهای آنلاین سایت ما شرکت کنید تا یک گام به گواهینامه رانندگی نزدیک شوید. توجه داشته باشید که نمونه سوال آیین نامه با پاسخنامه را حتما از وب سایتهای معتبر دانلود کنید، سوالاتی که در این وب سایت ارائه شده است توسط افسران و مربیان با تجربه بارها بررسی و اصلاح شده و نسخه ویرایش شده در اختیار کاربران قرار گفته است. البته باید بدانید که می توانید کتاب آیین نامه را نیز به راحتی از سایت گفته شده دانلود کنید . توجه به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی و در نهایت سخت ترین سوالات آیین نامه که در حقیقت مشکل درصد زیادی از افرادی است، که در این آزمون مردود می شوند، ماهیت این وب سایت را تشکیل می دهد.

کدام گزینه درباره ضدیخ صحیح می باشد؟ کدام گزینه به ترتیب اولویت صحیح است؟ شما در شرایط استرس امتحان باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه درست است دقیقا همان حالتی پشت فرمان دارید. فرمان را محکم گرفته و به آرامی توقف کرد. میتوانید در محیطی شبیه سازی شده آزمونهای استاندارد ما را شرکت کنید و مطمئن باشید که بخش زیادی از سوالات آیین نامه را پس از چند آزمون اول خواهید دید و دقیقا همین سوالات به شما در قبولی آزمون اصلی کمک خواهد کرد. با این برنامه میتوانید در 33 آزمون جدید مربوط به سال های 95 و 96 به راحتی شرکت کنید. تست درایو تا آخرین لحظه دریافت گواهینامه رانندگی با شماست. با این گواهینامه میتوان شغل رانندگی را برگزید و با آن کسب درآمد کرد زیرا این میزان بار و این تعداد مسافر اغلب مناسب مینی بوس و ون و این میزان بار مناسب وانت و کامیونت خواهد بود. فاصله مرکز چراغ خودرو بدون بار یا مسافر تا کف راه. میتوانند تا شش ماهپس از ورود در ایران رانندگی نمایند. هر ساله تعداد زیادی از نمونه سوالات هر دو آزمون آیین نامه مقدماتی و آزمون آیین نامه اصلی افسر در صفحات مجازی اینترنتی انتشار می یابند که منبع بسیار عالی برای آمادگی هنرجویان قبل از ورود به جلسه آزمون می باشند.

۲- رانندگی هر فرد نشان دهنده چه چیزی می باشد ؟ افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش میشود. اگر هنگام رانندگی در سراشیبی کلاج را پایین نگه داریم چه میشود؟ از جمله احتیاط های لازم در هنگام وقوع تصادفات انجام کدامیک از موارد زیر اشتباه است؟ به صورت جداگانه سوالات مربوط به بخش فنی را مرور نمایید تا با مرور سوالات به صورت جدا و نوشتن نکات در هنگام پاسخ گویی به هر آزمون تسلط کافی بر بخش فنی مانند سایر بخش ها داشته باشید.

تبصره۴ـ تغییر مکان آموزشگاه به مکان دیگر با رعایت مفاد این آیین­نامه بلامانع است. که در این صورت دیگر هیچ نیازی به خواندن کتاب آیین نامه با آن حجم زیاد و حوصله سر برش را نخواهید داشت . تبصره۶ـ در صورت درخواست جابهجایی مکان آموزشگاه از سوی مؤسس به دلایل غیر ارادی ناشی از بروز حوادث غیر مترقبه و مانند آن، ادامه فعالیت آموزشگاه برای مدت حداکثر ششماه در مکانی دیگر با تأیید اتحادیه در مکان واجد شرایط جدید بلامانع است. الف ـ دارا بودن مدرک کارشناسی یا مدرک دورههای آموزش فنی ـ حرفهای یا دانشگاه علوم انتظامی در حوزه­های برنامه­ریزی حمل و نقل یا راه و ترابری، تصادفات، مکانیک خودرو و فوریتهای پزشکی متناسب با عنوان و سرفصل­های آموزشی و نوع آموزشگاه.

https://t.me/s/drivingir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شش =