آموزش ایین نامه رانندگی

تست های ازمون آیین نامه سایت تست درایور

با استفاده از شرایط آزمون آنلاین میتواند هر چند بار که بخواهد سوالات مشکل دارد را مرور کند تا تسلط کامل ایجاد شود. افرادی بوده اند که بیش از 10 بار در امتحان آیین نامه رانندگی مردود شده بودند اما بعد از دیدن این آموزش حتی بدون غلط در اولین آزمون آیین نامه قبول شده اند.

برای زدن تست های ازمون سایت تست درایور روی لینک زیر کلیک کنید

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام میکنند در گام اول باید آزمون اصلی را پشت سر بگذارند و سپس وارد پرسه آموزش رانندگی به صورت عملی شوند اما پیش از آنکه آزمون عملی بدهند نوبت به آزمون اصلی میرسد که باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذراند تا بتوانند در آزمون عملی شرکت کنند. دو یا سه آزمون اول تسلط کافی بر سوالات را پیدا میکنند و آزمونهای بعدی را به راحتی پاسخ میدهند.

باید بتوانید با تمرین و تکرار در زمان مشخص به سوالات تستی جواب دهید و شیوه درس خواندن خود را به نحوی تنظیم کنید برای پاسخ به سوالات تستی مناسب باشد. در صورتی که مجموعه مناسبی در اختیار داشته باشید و مطالعه کافی بر نمونه سوالات آیین نامه رانندگی انجام دهید قطعا موفق خواهید بود. در حال حاضر نمره قبولی در امتحان آیین نامه حداقل 27 از 30 است.

آیین نامه رانندگی

1 – حداقل سن به ترتیب برای آموزش هنرآموزان پایه یکم و دوم 26 و 23 سال تمام. سوالات آیین نامه اصلی منطبق با کتاب جدیدی است که در اختیار هنرجویان قرار گرفته، مربیان و افسران با تجربه که طی سالها آموزش در زمینه رانندگی تسلط کافی بر آزمونها دارند مجموعه سوالات را ویرایش کردند و سوالاتی که در آزمونهای اخیر اضافه شده است را به صورت مجموعهای جامع در اختیار شما قرار دادهاند تا از سردرگمی و تلف شدن وقت شما جلوگیری شود. کیفیت و سبک سوالات در این آزمونها مشخص است. میتوانید در آزمونها شرکت کنید و توانایی خود را محک بزنید.

در چند نوبت خود را در شرایط آزمون قرار دهید و به نمونه سوالات آیین نامه اصلی جواب دهید. ابتدا به آرامی ترمز کرده، سپس پدال ترمز را بیشتر فشار دهید. اندکی ترمز کرده، پدال را فشار دهید، ترمز دستی را درست قبل از توقف بکشید. ترمز دستی را در مرحله قبل از توقف کامل بکشید. ✅ در شرایط یخبندان چگونه میتوانید از لغزش چرخهای اتومبیل جلوگیری کنید؟ یکی از عواملی که باعث عدم موفقیت شما در آزمون عملی میشود برخورد اتومبیل با هر انسان، شی یا وسیله نقلیه است که طبیعتا برخورد پر خطر محسوب میشود.

سلام کسی کانال آموزش رانندگی مبتدی داره ؟

6) پارك كردن خودرو در سر بالایی چگونه است؟ شما در حدی که لازم دارید باید بدانید که علائم خرابی هر قطعه چیست، زمان چکاپ برای هر قسمت کدام است. سوالاتی که در اختیار شما میگذاریم بر اساس متدهای آموزشی طبقه بندی شده است. بر اساس آیین نامه رانندگی منظور از ایست وسیله نقلیه در زمان کوتاه کدام است؟ نرم افزار «آموزش آیین نامه» بر اساس مفهوم آموزش بر مبنای پرسش (Question Based Learning) که یکی از موثرترین شیوه های آموزشی است، طراحی شده. سلام کسی کانال آموزش رانندگی مبتدی داره ؟ این روزها فضای اینترنت بهترین جا برای آموزش و یادگیری است. اتفاقی که میافتد آن است که آزمون عملی برایتان استرسآور است و ممکن است نتوانید با موفقیت آنرا پشت سر بگذارید که دردسر ساز است و کار شما را عقب میاندازد زیرا برای اخذ گواهینامه حتما باید این آزمون را با نمره قبولی پشت سر بگذارید. اغلب برای استفاده از وسایل نقلیه سنگینتر به دنبال اخذ گواهینامه میروند زمان کمی نیز برای آمادگی در آزمون خواهند داشت. هنرجویانی که به ما اعتماد میکنند مطمئن باشند که سادهترین و سریعترین راه اخذ گواهینامه را پیش پایشان خواهند دید.

یکی از اشتباهاتی که هنرجویان پیش از آزمون انجام میدهند آن است که بدون توجه به اعتبار نمونه سوال آیین نامه با سرچ ساده در گوگل سوالاتی را دانلود میکنند که استاندارد نیست و یا بسیار قدیمی است و از همه بدتر پاسخنامه اشتباه در اختیار هنرجویان قرار گرفته است.

به همین دلیل نیاز به داشتن سوالات آیین نامه اصلی پایه دوم را بیشتر حس میکنند. بسیاری از هنرجویان پس از پایان آزمون گلایه میکنند که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که پیشتر حل کرده بودند با سبک سوالاتی که روز آزمون طرح شده بود تفاوت دارد. بانک سوالات آیین نامه تغییرات بنیادین در طی سالها نخواهد کرد اما باید توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی جدید در سبک طرح سوالات ممکن است تفاوتیهایی داشته باشد و در صورتی که هنرجویان پیش از آزمون با نمونه سوالات آیین نامه جدید آشنا نشده باشند ممکن است در مواجه با سوالات جدید دچار استرس شوند یا زمان را از دست بدهند تا به سوالات جدید عادت کنند که باعث کاهش راندمان آنها خواهد شد. ج- در حین عبور از خط آهن دنده خودرو را از دنده سبک به دنده سنگین باید تغییر داده شود . یک راننده با داشتن سوالات ایین نامه اصلی پایه دوم میتواند چشم بسته به سوالات پاسخ دهد. 144) در گردش به راست، جهت علامت دادن با دست چگونه عمل میكنیم؟

منبع
تست درایور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =